Kingston Technology'nin oyun bölümü HyperX, bugün ödüllü oyun klavyelerinin yeni üyesi HyperX Alloy Origins Core'u tanıttı. HyperX Red mekanik anahtarlara sahip olan bu yeni klavye daha kısa tepkime noktasına ve 80 milyon tıklama oranıyla performans ve uzun ömürlülük hedefliyor.

Alloy Origins Core, üst düzey bir fare hareketi için yerden tasarruf sağlayan 'tenkeyless' düzeniyle geliyor. Klavye, parlak RGB aydınlatma efektleri ve arkadan aydınlatmalı tuşları ile beş ayarlanabilir parlaklık seviyesi sayesinde hem oyun modunda hem de gündüz veya gece kullanımı için özelleştirilebiliyor. Kingston bu modelde dayanıklılık, sağlamlık ve esneklik için uçak sınıfı bir alüminyum gövde kullandığını söylüyor. Bağlantı arabirimi ise USB Tip-C  veya USB Tip-A ile sağlanıyor.

HyperX NGENUITY yazılımı ile donatılan Alloy Origins Core'un özellikleri, hangi tuşların etkin ve devre dışı bırakılacağını seçmelerine izin veren özel Oyun Modu'nu içeriyor. Yine Makro tuşları makro kütüphanesine atanabiliyor ve kullanıcı konumlandırmaları için üç farklı ayarlanabilir klavye açısından biri seçilebiliyor. KingstonHyperX Alloy Origins Core için $89.99 fiyat etiketi belirlemiş.

Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın

Yeni Videolar

Tüm görüntülere bakın

Online Kullanıcılar

    Henüz görüntülenecek bir üye yok.
Tümünü Görüntüle (0)