AMD, Radeon Software Adrenalin sürücü paketini 22.5.2 sürümüne yükseltti. Bu sürücü yeni çıkacak oyunlardan Sniper Elite 5 ve Hitman 3'ün yeni Ray Tracing güncellemesini destekliyor. Ayrıca entegre grafik işlemcileri için Radeon 6000 serisinde Radeon Süper Çözünürlük (RSR) desteği ekleniyor.

AMD, önceki yazılım sürümüne (22.5.1) kıyasla yeni amiral gemisi Radeon RX 6950 XT'de DX11 tabanlı oyunlarda %8'e kadar daha fazla performans sunuyor. Sürücüler aynı zamanda Death Stranding ve Watch Dogs Legion için daha fazla Akıllı Erişim Belleği optimizasyonu içeriyor ve Radeon RX 6950 XT'de Death Stranding'de %6-12 arasında daha fazla performans sağlıyor. Watch Dogs Legion'da ise yine Radeon RX 6950 XT ile %6-24 arasında daha fazla performans alınıyor.

DOWNLOAD: AMD Radeon Software Adrenalin 22.5.2

  • Radeon RX 6000 Serisi için DirectX 11 performans artışı: Radeon RX 6950 XT grafik kartında yüzde 8'e varan artış dahil olmak üzere önceki yazılım sürümüne kıyasla DirectX 11 tabanlı oyunlarda performans artışı sağlıyor.
  • AMD Smart Access Memory Optimizasyonları: Yeni Radeon RX 6950 XT, Radeon RX 6750 XT ve Radeon RX 6650 XT grafik kartlarında 1440p çözünürlükte Death Stranding'de performansta yüzde 6-10'a kadar ve Watch Dogs: Legion'da yüzde 6-24'e varan performans artışı sunar.
  • Radeon Süper Çözünürlük: RSR artık bütünleşmiş Radeon grafikli Ryzen 6000 serisi işlemcilerle uyumludur ve netlik efektini kendi istediğiniz ayarlara göre, ince ayar yapmanızı sağlayan yeni bir ayar içerir.
  • AMD Privacy View: Göz hareketini izleyen ve ekranınızda yalnızca baktığınız alanı ortaya çıkarırken geri kalanını karartarak başkalarının hassas veya özel bilgileri görüntülemesini engelleyen Eyeware tarafından desteklenen benzersiz yazılım sunar.
  • Sniper Elite 5 desteği ve Hitman 3 için ışın izleme güncellemesi
  • Ek Vulkan Uzantıları

Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın

Yeni Videolar

Tüm görüntülere bakın

Online Kullanıcılar

    Henüz görüntülenecek bir üye yok.
Tümünü Görüntüle (0)