AMD, Mac Pro için AMD Radeon PRO W6600X GPU'sunun piyasaya çıktığını duyurdu. Yeni GPU, olağanüstü bir görüntü kalitesi ve olağanüstü performans kombinasyonu sunarak, tasarım ve içerik oluşturma profesyonellerinin inanılmaz üretkenlik ve yaratıcılık düzeylerine ulaşmasına yardımcı olmayı hedefliyor.

 Enerji açısından verimli, yüksek performanslı AMD RDNA 2 mimarisi üzerine inşa edilen AMD Radeon PRO W6600X, günümüzün çeşitli popüler profesyonel uygulamalarına ve iş yüklerine güç sağlamak için çarpıcı görseller ve olağanüstü performans sağlıyor.

AMD Radeon PRO W6600X GPU'nun temel yetenekleri ve özellikleri şunları içeriyor:

  • Yüksek hızlı GDDR6 bellek: 256 GB/s'ye kadar bant genişliğine ve 8 GB'a kadar olan GDDR6 bellek, veri yoğunluğu gerektiren profesyonel uygulamalara güç sağlamak için ultra yüksek aktarım hızları sağlar.
  • AMD Infinity Cache: GPU’ya entegre edilmiş 32MB'lık son seviye veri önbelleği, geleneksel mimari tasarımlardan daha yüksek performans sağlamak için gecikmeyi ve güç tüketimini azaltmak üzere tasarlanmıştır.
  • Görsel Mükemmellik: 8K işleme ve HDR desteği ile AMD Radeon PRO W6600X GPU, profesyonel iş akışları için video birleştirme ve düzenlemeyi geliştirerek inanılmaz düzeyde yaratıcılık sağlar.

Mac Pro Kullanıcıları yeni AMD Radeon PRO W6600X GPU'lara ek olarak, daha önce duyurulan AMD Radeon PRO W6900X, AMD Radeon PRO W6800X ve çift GPU’lu AMD Radeon PRO W6800X dahil olmak üzere çok çeşitli profesyonel iş yüklerini desteklemek için diğer güçlü AMD GPU'ları arasından da seçim yapabiliecekler.


Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın

Yeni Videolar

Tüm görüntülere bakın

Online Kullanıcılar

    Henüz görüntülenecek bir üye yok.
Tümünü Görüntüle (0)